BAT43 dioda prostownicza Schottky 30V / 200mA; D035
Dioda prostownicza Schottky do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,33 zł
Cena
0,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,33 zł
Promocja trwa do %s
0,40 zł
Cena
0,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,40 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BAT43
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza Schottky do montażu przewlekanego.
| symbol | BAT43 |
| typ | prostownicza |
| napięcie wsteczne | 30V |
| prąd przewodzenia | 200mA |
| napięcie przewodzenia | 1V |
| prąd udarowy przewodzenia | 4A |
| obudowa | D035 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.