BAS32 dioda przełączająca impulsowa 75V / 100mA; miniMelf
Dioda przełączająca impulsowa do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,24 zł
Cena
0,24 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,24 zł
Promocja trwa do %s
0,30 zł
Cena
0,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,30 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: BAS32
Opis produktu
Opis produktu
Dioda przełączająca impulsowa do montażu powierzchniowego
| symbol | BAS32 |
| typ | dioda impulsowa |
| napięcie wsteczne | 75V |
| prąd przewodzenia | 100mA |
| napięcie przewodzenia | 1V |
| czas przełączenia | 4ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 1A |
| obudowa | miniMelf |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.