B3F-5050 microswitch TACT, wymiar 12x12mm
Mikroprzełącznik (mikroswitch) TACT wykorzystywany w obwodach małej mocy, jako elementy sterujące.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: B3F-5050
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik (mikroswitch) TACT wykorzystywany w obwodach małej mocy, jako elementy sterujące.
| symbol | B3F-5050 |
| typ | micro switch |
| wymiar | 12x12mm |
| wysokość klawisza | |
| wysokość całkowita | 7,3mm |
| ilość wyprowadzeń | 4 |
| styki | SPST-NO |
| sposób przełączania | OFF-(ON) |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.