B138F.12.36 silnik elektryczny z przekładnią 35,73:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 35,73:1
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: B138F.12.36
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 35,73:1
| symbol | B138F.12.36 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 35,73:1 |
| moment obrotowy | 4Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 73rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 53rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <20mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <50mA |
| długość | 37,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.