B138F.12.1470 silnik elektryczny z przekładnią 1470,82:1; zasilanie 12Vdc
Silnik elektryczny z przekładnią 1470,82:1
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: B138F.12.1470
Opis produktu
Opis produktu
Silnik elektryczny z przekładnią 1470,82:1
| symbol | B138F.12.1470 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| przełożenie | 1470,82:1 |
| moment obrotowy | 50Ncm |
| ilość obrotów bez obciążenia | 1,8rpm |
| ilość obrotów pod obciążeniem | 1,6rpm |
| pobór prądu bez obciążenia | <20mA |
| pobór prądu pod obciążeniem | <30mA |
| długość | 37,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.