Antena zewnętrzna radiowo - telewizyjna DVB-T /T2; DAB / DAB+
Antena kierunkowa umożliwiająca odbiór zarówno sygnału cyfrowego DVB-T/T2 jak i sygnałów analogowych w pasmie UHF i VHF, oraz sygnału radiowego DAB / DAB+. Antena pasywna niewymagająca zasilania.
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 02139
Opis produktu
Opis produktu
Zewnętrzna kierunkowa antena telewizyjna umożliwiająca odbiór programów DVB-T i DVB-T2 oraz sygnału radiowego DAB i DAB+
| symbol | 02139 |
| typ | zewnętrzna antena telewizyjna |
| odbiór pasma | VHF i UHF |
| dipol | odbiór VHF w polaryzacji pionowej / poziomej |
| zysk energetyczny | VHF 6-8dB; UHF 10-14dB |
| symetryzator | tak |
| impedancja | 75Ω |
| wyjście | złącze typu F |
| długość | 82cm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.