Akumulator Li-Lion INR18650MH1 3,6V / 3200mAh
Ogniwo Litowo-jonowe serii 18650 o napięciu 3,7V i pojemności 3200mAh
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 18650 3200MAH
Opis produktu
Opis produktu
Ogniwo Litowo-jonowe serii 18650 o napięciu 3,7V i pojemności 3200mAh
| symbol | 18650-3200 |
| rodzaj akumulatora | litowo-jonowy |
| napięcie znamionowe | 3,6V |
| pojemność | 3200mAh |
| max. prąd ładowania | 4A |
| standardowy prąd ładowania | 1,5A |
| max. prąd rozładowania | 15A |
| wymiary | Φ18,3x65mm |
| producent | Vargo |
Akumulator nieposiadający zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i naładowaniem.
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.