AZ850-12 przekaźnik elektromagnetyczny DPDT, zas. 12Vdc
Miniaturowy przekaźnik elektromagnetyczny
- konfiguracja styków DPDT
- obciążalność styków 0,5A / 125Vac
- montaż przewlekany PCB
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AZ850-12
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy przekaźnik elektromagnetyczny do montażu przewlekanego, umożliwia jednoczesne sterowanie dwoma obwodami, posiada styki przełączne.
| symbol | AZ850-24 |
| typ | elektromagnetyczny |
| napięcie cewki | 24Vdc |
| styki | DPDT |
| obciążalność styków | 0,5A / 125Vac |
| obciążalność styków | 1A / 30Vdc |
| rezystancja cewki | 1,028kΩ |
| wymiary | 14x9x5mm |
| montaż | przewlekany PCB |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.