AW-12A-BK wentylator osiowy 120x120x25mm, zasilanie 12Vdc
Wentylator osiowy ślizgowy
- napięcie zasilające 12Vdc
- wymiary 120x120x25mm
Wystaw opinię o produkcie
13,01 zł
Cena
13,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,01 zł
Promocja trwa do %s
16,00 zł
Cena
16,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AW-12A-BK
Opis produktu
Opis produktu
Wentylator osiowy ślizgowy
| symbol | AW-12A-BK |
| typ | wentylator osiowy |
| napięcie znamionowe | 12Vdc |
| prąd znamionowy | 180mA |
| wydajność | 70m3/h |
| poziom hałasu | 26dB |
| ilość wyprowadzeń | 2 przewody |
| rodzaj łożyska | ślizgowy |
| wymiary | 120x120x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.