ATMEGA8A-AU mikrokontroler 8-bit; AVR; DIP28
8 bitowy mikrokontroler z serii AVR
- 3 kanały PWM
- timer
- komparator
- przetwornik A/D
Wystaw opinię o produkcie
26,02 zł
Cena
26,02 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,02 zł
Promocja trwa do %s
32,00 zł
Cena
32,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ATMEGA8A-AU
Opis produktu
Opis produktu
Układ 8-bitowego mikrokontrolera z serii AVR posiadający 3 kanały typu PWN, timery, komparator, przetwornik A/D
| symbol | ATMEGA8A-AU |
| pamięć EEPROM | 512B |
| pamięć SRAM | 1kB |
| pamięć Flash | 8kB |
| częstotliwość taktowania | 16MHz |
| ilość kanałów PWM | 3 |
| ilość timerów 8bit | 2 |
| ilość timerów 16bit | 1 |
| ilość przerwań zewnętrznych | 2 |
| ilość komparatorów | 1 |
| ilość przetworników 10bit A/D | 8 |
| ilość kanałów pojemnościowych | 12 |
| napięcie zasilające | 2,7-5,5V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | DIP28 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.