AT-03631BMR-B wyświetlacz LED 3 cyfry czerwony, jasność 6mcd, wspólna anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia czerwony
- wysokość znaku 9,4mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
2,85 zł
Cena
2,85 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
3,50 zł
Cena
3,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AT-03631BMR-B
Opis produktu
Opis produktu
AT-03631BS-B jest to trzy cyfrowy wyświetlacz numeryczny o wspólnych wyprowadzeniach segmentów wyświetlacza co umożliwia jego multipleksowe sterowanie. Kolor świecenia - czerwony i wysokości pola odczytowego wynosi 9,4mm.
| symbol | AT-03631BMG-B |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | czerwony |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 3 |
| jasność świecenia | 6mcd |
| długość faki | 648nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 9,4mm |
| wymiar | 22,3x14,4mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.