ASW-02D przełącznik do szyb elektrycznych, podświetlany
Przełącznik podświetlany do szyb elektrycznych
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 5291
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik podświetlany do szyb elektrycznych
| symbol | ASW-02D |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| styki | DPDT |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| prąd | 20A |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| wymiary | 41,4x21,5x35mm |
| otwór montażowy | 39x18,2mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.