ASP01-8S1DPA-1 czujnik indukcyjny M8, PNP-NO, zakres działania 1mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściu typu PNP NO.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: ASP01-8S1DPA-1
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol | ASP01-8S1DPA-1 |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 1mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ8x45mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.