ASB18-21-1AA przełącznik przyciskany 0-1 ON-OFF
Przełącznik stabilny klawiszowy 0-1, montowany na panel, wyprowadzenia konektor
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: ASB18-21-1AA
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik stabilny klawiszowy 0-1, montowany na panel, wyprowadzenia konektor
| symbol | ASB18-21-1AA |
| typ | przycisk klawiszowy stabilny |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 6A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| kolor przełącznika | czarny |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8mm |
| otwór montażowy | 28,4x21,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.