AS-50102BMY-B wyświetlacz LED żółty, jasność 18mcd, wspólna anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia żółty
- wysokość znaku 125,5mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
Cena w innych sklepach:
35,77 zł
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Cena w innych sklepach:
44,00 zł
Kod produktu: AS-50102BMY-B
Opis produktu
Opis produktu
AS-50102MBY-B jest to pojedynczy wyświetlacz numeryczny o wspólnym wyprowadzenia zasilania - anoda. Kolor świecenia żółty i wysokości pola odczytowego wynoszącym 125,5mm
| symbol | AS-50102BMY-B |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | żółty |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 1 |
| jasność świecenia | 18mcd |
| długość faki | 593nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 125,5mm |
| wymiar | 139x105mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.