AS-02811BW-B wyświetlacz LED 1 cyfra, biały, jasność 8mcd, wspólna anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia biały
- wysokość znaku 7,2mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AS-02811BW-B
Opis produktu
Opis produktu
AS-02811BW-B jest to pojedynczy wyświetlacz numeryczny o wspólnym wyprowadzeniu zasilania - anoda. Kolor świecenia biały i wysokości pola odczytowego wynoszącym 7,2mm
| symbol | AS-02811BW-B |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | biały |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 1 |
| jasność świecenia | 8mcd |
| długość fali | |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 7,2mm |
| wymiar | 7,4x10mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.