ARK 129-3 listwa zaciskowa do druku 3 pin, 5,08mm
Złącze terminal block lutowany do obwodu drukowanego PCB umożliwiającego przykręcenie przewodu elektrycznego
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ARK129-3
Opis produktu
Opis produktu
Złącze terminal block lutowany do obwodu drukowanego PCB umożliwiającego przykręcenie przewodu elektrycznego
| symbol | ARK 129-3 |
| seria | terminal block |
| ilość styków | 3 |
| napięcie znamionowe | |
| prąd | |
| raster | 5,08mm |
| wymiary | 15,7x11,5x17,3mm |
| montaż przewodu | przykręcany |
| temperatura pracy | -30°C / 120°C |
| montaż | przewlekany do druku |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.