AMP04FPZ precyzyjny wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 700kHz
Wystaw opinię o produkcie
186,99 zł
Cena
186,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
36,59 zł
Promocja trwa do %s
230,00 zł
Cena
230,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
45,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: AMP04FPZ
Opis produktu
Opis produktu
Precyzyjny wzmacniacz operacyjny o szerokości pasma 700kHz i wyjściem asymetrycznym.
| symbol | AMP04FPZ |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| wyjście | asymetryczne |
| szerokość pasma | 700kHz |
| współczynnik CMRR | 75dB |
| napięcie niezrównoważenia wejścia | 600μV |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| napięcie zasilające | 2,5-15V |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.