AMP04 wzmacniacz operacyjny SOIC8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 700kHz
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AMP04
Opis produktu
Opis produktu
Precyzyjny wzmacniacz operacyjny o szerokości pasma 700kHz i wyjściem asymetrycznym.
| symbol | AMP04 |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| wyjście | asymetryczne |
| szerokość pasma | 700kHz |
| współczynnik CMRR | 75dB |
| napięcie niezrównoważenia wejścia | 600μV |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| napięcie zasilające | 2,5-15V |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.