AL7013 końcówka pomiarowa do miernika czerwona
Sonda pomiarowa typu igła umożliwiająca wkłucie się do przewodu celem dokonania pomiaru. Wyjście w postaci gniazda bananowego 4mm
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 010344
Opis produktu
Opis produktu
Sonda pomiarowa typu igła umożliwiająca wkłucie się do przewodu celem dokonania pomiaru. Wyjście w postaci gniazda bananowego 4mm
| symbol | AL7013 |
| typ | końcówka pomiarowa |
| kolor | czerwony |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 1A |
| gniazdo bananowe | 4mm (izolowane) |
| temperatura pracy | -25°C / 85°C |
| długość całkowita | 130mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.