Jednostka centralna AL2-14MR-A to doskonały moduł logiczny! Jest bardzo wydajny i łatwy w programowaniu. Idealnie nadaje się do automatyzacji różnych procesów w moim systemie. Świetna jakość wykonania i niezawodność. Polecam każdemu, kto potrzebuje solidnego modułu logicznego.
AL2-14MR-A jednostka centralna, moduł logiczny
Sterownik PCL serii Alpha2 jest wyposażony w 8 wejść binarnych, 6 wyjść przekaźnikowych
Wystaw opinię o produkcie
691,06 zł
Cena
691,06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
691,06 zł
Promocja trwa do %s
850,00 zł
Cena
850,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
850,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AL2-14MR-A
Opis produktu
Opis produktu
Sterownik PCL serii Alpha2 jest wyposażony w 8 wejść binarnych, 6 wyjść przekaźnikowych
| symbol | AL2-14MR-A |
| typ | jednostka centralna, moduł logiczny |
| napięcie zasilające | 110-230Vac |
| pamięć | 200 bloków |
| rodzaj pamięci | EEPROM |
| ilość wejść cyfrowych | 6 |
| ilość wyjść cyfrowych | 8 |
| wyjście | przekaźnikowe |
| interfejs | RS232 |
| moc | 5,5W |
| temperatura pracy | -25°C / 55°C |
| wymiary | 124,6x90x52mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Paweł