AL0780 sonda pomiarowa na banan czerwona
Sonda pomiarowa z gniazdem bananowym 4mm, oraz grotem 1mm
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AL0780-R
Opis produktu
Opis produktu
Sonda pomiarowa z gniazdem bananowym 4mm, oraz grotem 1mm
| symbol | AL0780-R |
| typ | sonda pomiarowa |
| kolor | czerwony |
| napięcie znamionowe | 30V |
| prąd | 1A |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| długość sondy | 80mm |
| długość rękojeści | 59mm |
| izolacja | poliamid |
| grot | stalowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.