AK-PC-06A przewód zasilający komputerowy 3x0,75mm, długość 3m
Kabel zasilający komputerowy
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AK-PC-06A
Opis produktu
Opis produktu
Kabel zasilający komputerowy
| symbol | AK-PC-06A |
| typ | kabel zasilający |
| średnica żyły | 3x0,75 |
| kolor | czarny |
| wtyk | C13 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 10A |
| długość | 3m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.