AK-NB-01C przewód zasilający komputerowy koniczynka; laptop; długość 1,5m
Przewód komputerowy zasilający do laptopa
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AK-NB-01C
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | AK-NB-01C |
| napięcie zasilające | 250Vac |
| prąd | 2,5A |
| długość przewodu | 1,5m |
| przekrój przewodu | 3x0,75mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 7mm |
| kolor przewodu | czarny |
| materiał izolacjo | PVC |
Przewód zasilający umożliwiający podłączenie zasilacza komputerowego do gniazdka elektrycznego 230V. Przewód zakończony obustronnie wtyczkami 230V i "koniczynka" 3 pin. Długość przewodu 1,5m.
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.