AK-NB-01A przewód zasilający notebook 3x0,5mm, długość 1,5m
Kabel zasilający notebook
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AK-NB-01A
Opis produktu
Opis produktu
Kabel zasilający notebook
| symbol | AK-PC-01A |
| typ | kabel zasilający |
| średnica żyły | 3x0,5mm |
| kolor | czarny |
| wtyk | C5 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 2,5A |
| długość | 1,5m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.