AK-CH-03WH ładowarka sieciowa z złączem USB 5V / 1A; biała
Ładowarka - zasilacz z pojedynczym złączem wyjściowym typu USB.
Wystaw opinię o produkcie
16,25 zł
Cena
16,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,25 zł
Promocja trwa do %s
19,99 zł
Cena
19,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
19,99 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AK-CH-03WH
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Ładowarka - zasilacz z pojedynczym złączem wyjściowym typu USB.
| symbol | AK-CH-03WH |
| napięcie zasilania | 110 - 240Vac |
| napięcie wyjściowe | 5Vdc |
| prąd | 1A |
| złącze wyjściowe | 1x USB |
| kolor obudowy | biały |
| temperatura pracy | 5°C / 50°C |
| wymiary | 67x35x15m |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.