AK-CH-03BK ładowarka sieciowa z złączem USB 5V / 1A; czarna
Zasilacz - ładowarka impulsowa z złączem USB umożliwiającym równoczesne zasilenie / ładowanie urządzenia
Wystaw opinię o produkcie
17,89 zł
Cena
17,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,89 zł
Promocja trwa do %s
22,00 zł
Cena
22,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AK-CH-03BK
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz - ładowarka impulsowa z złączem USB umożliwiającym równoczesne zasilenie / ładowanie urządzenia
| symbol | AK-CH-03BK |
| napięcie zasilania | 110 - 240Vac |
| napięcie wyjściowe | 5Vdc |
| prąd | 1A |
| złącze wyjściowe | 1x USB |
| kolor obudowy | czarny |
| temperatura pracy | 5°C / 50°C |
| wymiary | 67x35x15m |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.