AH8108 przełącznik krańcowy dźwignia regulowana
Przełącznik krańcowy z regulowaną dźwignią zakończoną rolka 18mm
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AH8108
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik krańcowy z regulowaną dźwignią zakończoną rolka 18mm
| symbol | AH8108 |
| typ | przełącznik krańcowy z dźwignią |
| konfiguracja styku | 1NO + 1NC |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| dźwignia | regulowana z rolką |
| długość dźwigni | 20-72mm |
| średnica rolki | 18mm |
| wymiary | 64x28x25mm |
| szczelność | IP64 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.