AFS11-1A przełącznik nożny z osłoną ON-(ON)
Przełącznik nożny (pedał) umożliwiający nożne włączania / wyłączanie urządzenia
- sposób przełączania ON-(ON)
Wystaw opinię o produkcie
113,82 zł
Cena
113,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
138,21 zł
Promocja trwa do %s
140,00 zł
Cena
140,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
170,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AFS11-1A
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik nożny (pedał) umożliwiający nożne włączania / wyłączanie urządzenia
| symbol | AFS11-1A |
| typ | przełącznik nożny |
| sposób przełączania | ON-(ON) |
| obciążalność styków | 15A / 250Vac |
| szczelność | IP54 |
| materiał korpusu | metal |
| styki | śrubowe |
| wymiary | 200x150x102mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.