AE-C1501AL/AB przełącznik kołyskowy chwilowy OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy chwilowy nie podświetlany
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AE-C1501AL/AB
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy nie podświetlany
| symbol | AE-C1501AL/AB |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | OFF-(ON) |
| typ przełączania | monostabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 16A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 30x11mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.