ADG1411YRUZ układ przełącznika SPST, TSSOP16
Czterokanałowy przełącznik analogowy SPST
Wystaw opinię o produkcie
26,83 zł
Cena
26,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,83 zł
Promocja trwa do %s
33,00 zł
Cena
33,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
33,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ADG1411YRUZ
Opis produktu
Opis produktu
Układ czterokanałowego przełącznika typu SPST
| symbol | ADG1411YRUZ |
| typ | układ przełącznika |
| typ przełącznika | SPST |
| ilość kanałów | 4 |
| rezystancja w stanie włączenia | 1,8Ω |
| napięcie znamionowe | 5-16,5V |
| temperatura pracy | -40°C / 125°C |
| obudowa | TSSOP16 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.