AD8553ARMZ wzmacniacz operacyjny MSOP10
Wzmacniacz operacyjny
- wyjście typu Rail to Rail
- współczynnik CMRR 150dB
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AD8553ARMZ.
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy wzmacniacz operacyjny z wyjściem typu Rail to Rail
| symbol | AD8553ARMZ |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| wyjście | Rail-to-Rail |
| współczynnik CMRR | 150dB |
| napięcie zrównoważenia wejścia | 4μV |
| napięcie zasilające | 1,8-5,5V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | MSOP10 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.