AD8544ARZ wzmacniacz operacyjny SOIC14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 1MHz
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AD8544ARZ
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 1MHz i szybkości narastania 0,92V/us.
| symbol | AD8544ARZ |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 1MHz |
| szybkość narastania | 0,92V/μs |
| napięcie zasilające | 2,7-5,5V |
| temperatura pracy | -40°C / 125°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.