AD8397ARZ wzmacniacz operacyjny SOIC8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 2
- pasmo przenoszenia 69MHz
Wystaw opinię o produkcie
26,83 zł
Cena
26,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,83 zł
Promocja trwa do %s
33,00 zł
Cena
33,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
33,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AD8397ARZ
Opis produktu
Opis produktu
Układ podwójnego wzmacniacza operacyjnego o paśmie przenoszenia do 69MHz i szybkości narastania zbocza 53V/us.
| symbol | AD8397ARZ |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 69MHz |
| szybkość narastania | 53V/μs |
| napięcie zasilające | 3-24V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.