AD8066ARZ wzmacniacz operacyjny SOIC8
AD8066ARZ to wysokiej klasy podwójny, szybki wzmacniacz operacyjny typu FastFET™ firmy Analog Devices. Charakteryzuje się wejściami na tranzystorach polowych (FET), co zapewnia bardzo małe prądy polaryzacji oraz wysoką impedancję wejściową.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AD8066ARZ
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 145MHz i szybkości narastania zbocza 180V/us
| symbol | AD8066ARZ |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 145MHz |
| szybkość narastania | 180V/μs |
| napięcie zasilające | 5-24V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Zastosowanie
- systemach audio ceniony przez hobbystów za „czysty i dynamiczny dźwięk” przy modernizacji sprzętu.
- przetwornikach fotodiodowych dzięki znikomemu prądowi wejściowemu.
- filtrach aktywnych i sterownikach przetworników A/C (ADC).
- systemach wideo ze względu na szerokie pasmo i stabilność parametrów.
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.