AD797ARZ wzmacniacz operacyjny SOIC8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 110MHz
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AD797ARZ
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 110MHz i szybkości narastania 18V/us.
| symbol | AD797ARZ |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 1 |
| pasmo przenoszenie | 110MHz |
| szybkość narastania | 18V/μs |
| napięcie zasilające | ±1,5 - 18V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.