AD16-22D-W-24 kontrolka LED; kolor świecenia biały; zasilanie 24Vac/dc
Panelowa kontrolka LED; kolor świecenia biały, zasilanie 24Vac/dc
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AD16-22D-W-24
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | AD16-22D-W-24 |
| kolor świecenia | biały |
| jasność świecenia | 60cd / m2 |
| podłączenie | styk 2pin |
| napięcie zasilające | 24V |
| szczelność | IP40 |
| temperatura pracy | -5°C / 40°C |
| żywotność | 30000h |
| otwór montażowy | 22mm |
Panelowa kontrolka LED, kolor świecenia biały, napięcie zasilające 24Vac/dc
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.