ACPL-217-50AE transoptor, wyjście tranzystorowe; SO4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: ACPL-217-50AE
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | ACPL-217-50AE |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| transmisja | 15Mbit/s |
| napięcie wejściowe | 1,2V |
| prąd wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 80V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 3,75kV |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SOIC8 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.