AC-2004B BIW W/B-E6 wyświetlacz alfanumeryczny LCD 20x4
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 20x4 i podświetleniem w kolorze białym
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
36,59 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
45,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AC-2004B BIW W/B
Opis produktu
Opis produktu
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 20x4 i podświetleniem w kolorze białym
| symbol | AC-2004B BIW-W/B-E6 |
| ilość znaków | 20x4 |
| podświetlenie LED | białe |
| wysokość znaku | 4,74mm |
| wymiar płytko PCB | 98x60mm |
| wymiar okna | 70x26mm |
| wyprowadzenia | od spodu |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.