AC-2002A BIW-W/B wyświetlacz alfanumeryczny LCD 20x2
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 20x2 i podświetleniem w kolorze białym, wykonany w technologii STN negatyw
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AC-2002A BIW
Opis produktu
Opis produktu
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 20x2 i podświetleniem w kolorze białym, wykonany w technologii STN negatyw
| symbol | AC-2002A BIW-W/B |
| ilość znaków | 20x2 |
| podświetlenie LED | białe |
| wysokość znaku | 5,55mm |
| wymiar płytko PCB | 116x37mm |
| wymiar okna | 82,8x29mm |
| wyprowadzenia | z boku |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
| technologia STN | negatyw |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.