AC-1601A-FHW K/W wyświetlacz alfanumeryczny LCD 1x16
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD 1x16 znaków w technologi FSTN - pozytyw
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AC-1601A-FHW K/W
Opis produktu
Opis produktu
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD 1x16 znaków w technologi FSTN - pozytyw
| symbol | AC-1601A-FHW K/W |
| typ | wyświetlacz alfanumeryczny |
| ilość znaków | 1x16 |
| podświetlenie LED | białe |
| wysokość znaku | 6,30mm |
| wymiar płytki PCB | 80x36mm |
| wymiar okna | 65x14mm |
| wyprowadzenia | od spodu |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
| technologia FSTN | pozytyw |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.