A4291-10 radiator aluminiowy 100x165,5x35mm
Radiator aluminiowy wytłaczany ogólnego zastosowania
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: A4291-10
Opis produktu
Opis produktu
Radiator aluminiowy wytłaczany ogólnego zastosowania
| symbol | A4291-10 |
| radiator | wytłaczany |
| materiał | aluminium |
| kształt | żebrowany |
| kolor | naturalny |
| długość | 100mm |
| szerokość | 165,5mm |
| wysokość | 35mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.