A-601H przełącznik kołyskowy okrągły ON-OFF
Przełącznik kołyskowy okrągły bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
10,57 zł
Cena
10,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
13,00 zł
Cena
13,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: A-601H
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy okrągły bez podświetlenia
| symbol | A-601H |
| typ przełącznika | SPDT ON-OFF |
| ilość sekcji | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 6A |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| podświetlenie | |
| wymiary | Φ25x25mm |
| otwór montażowy | 20mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.