93c86 układ pamięci EEPROM 16Kbit; SOIC8
Układ pamięci typu EEPROM o pojemności 16Kbit
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 93C86 SO8
Opis produktu
Opis produktu
Układ pamięci typu EEPROM o pojemności 16Kbit
| symbol | 93C86 |
| pamięć | 16Kbit |
| organizacja pamięci | 1K x 16bit |
| częstotliwość | 3MHz |
| interfejs | Microwire |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.