82-6151.1113 przełącznik chwilowy wandaloodporny - czerwony 12V
Przełącznik chwilowy wandaloodporny, podświetlenie czerwone
Wystaw opinię o produkcie
162,60 zł
Cena
162,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,08 zł
Promocja trwa do %s
200,00 zł
Cena
200,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
160,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 82-6151.1113
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik chwilowy wandaloodporny, podświetlenie czerwone
| symbol | 82-6151.1113 |
| typ | wandaloodporny |
| rodzaj | chwilowy ON-(ON) |
| konfiguracja styków | SPDT |
| obciążenie styków | 3A / 240Vac |
| obciążenie styków | 3A / 240Vdc |
| podświetlenie | czerwone 12V |
| temperatura pracy | -30°C / 70°C |
| otwór montażowy | 22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.