6N139 transoptor, wyjście układ Darlington; DIP8
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 6N139
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | 6N139 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe Darlington |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prąd wejściowy | 25mA |
| napięcie wyjściowe | 18V |
| prąd wyjściowy | 40mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.