6N138 transoptor, wyjście układ Darlington; DIP8
Pojedynczy transoptor z wyjściem typu układ Darlington
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 6N138
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem typu układ Darlington
| symbol | 6N138 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | układ Darlington |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prąd wejściowy | 20mA |
| napięcie wyjściowe | 7V |
| prąd wyjściowy | 60mA |
| czas załączania | 10us |
| czas wyłączenia | 35us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP8 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.