6N137LFI transoptor, wyjście cyfrowe; DIP6
Transoptor z wyjściem cyfrowym
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 6N137LFI
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem cyfrowym
| symbol | 6N137LFI |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | cyfrowe |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prąd wejściowy | 20mA |
| napięcie wyjściowe | 7V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas przełączania | 10MBd |
| napięcie izolacji | 2,5kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.