6N137 transoptor, wyjście logiczne; DIP6
Transoptor z wyjściem logicznym.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 6N137
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem logicznym.
| symbol | 6N137 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | wyjście logiczne |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prąd wejściowy | 20mA |
| napięcie wyjściowe | 7V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 5kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.