6N135 transoptor, wyjście tranzystorowe; DIP6
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 6N135
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | 6N135 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prąd wejściowy | 25mA |
| napięcie wyjściowe | 15V |
| prąd wyjściowy | 8mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.